Regulamin

Polityka prywatności

 
Copyrights 2019  Pracownia Artystyczna SYLOVE
 

Jak zamawiać?

Witaj!

Pracownia Artystyczna SYLOVE powstała z miłości do tworzenia dla... miłości!
Znajdziecie tutaj wyjątkowe zaproszenia oraz dodatki weselne, które uczynią ten jedyny dzień

jeszcze piękniejszym! Kliknij na wybrane kółko poniżej, aby zobaczyć ofertę.

Najlepsze na deser, czyli odbiór zamówienia :) Zaproszenia możecie odebrać osobiście w Mińsku Mazowieckim lub zdecydować się na wysyłkę paczkomatem / kurierem.

Wprowadzam listę gości do zaproszeń i przesyłam Wam plik PDF z personalizacją do sprawdzenia. Jeśli wszystko jest w porządku, akceptujecie plik, opłacacie zamówienie, a ja przechodzę do realizacji. Na etapie realizacji (druku) nie ma możliwości wprowadzenia zmian. 

Po uzgodnieniu jak ma wyglądać Wasze zaproszenie, prześlę Wam wstępny projekt. Na tym etapie możemy wnieść wszelkie zmiany i poprawki. Gdy projekt będzie spełniał Wasze oczekiwania - poproszę o przesłanie listy gości przygotowanej według wytycznych przesłanych Wam wcześniej we wskazówkach.

 Jeśli na stronie znalazło się Wasze wymarzone zaproszenie - super! Jeśli macie swój własny pomysł na projekt - wspaniale! Napiszcie maila, zadzwońcie lub umówcie się na spotkanie. Przekażę Wam wskazówki do zamówienia oraz prosty formularz do wypełnienia, który pozwoli mi stworzyć projekt dopasowany do Was.

   KONTAKT

Telefon:
 503 993 006

E-mail:
pracowniasylove@gmail.com

Siedziba:
Mińsk Mazowiecki
 
(zadzwoń lub napisz, by umówić się na spotkanie)

 

NIE ZAPOMNIJ ZAOBSERWOWAĆ PRACOWNI SYLOVE
NA FACEBOOKU
I INSTAGRAMIE :)