Telefon:
 503 993 006

E-mail:
pracowniasylove@gmail.com

Siedziba:
Mińsk Mazowiecki
 
(zadzwoń lub napisz, by umówić się na spotkanie)

 

NIE ZAPOMNIJ ZAOBSERWOWAĆ PRACOWNI SYLOVE NA FACEBOOKU
I INSTAGRAMIE :)

   KONTAKT

Czas na to, co tygryski lubią najbardziej, czyli odbiór zamówienia. Jeśli zdecydujesz się na odbiór osobisty - będę czekać z radością
(i z Twoim zamówieniem oczywiście), a jeśli zdecydujesz się na wysyłkę - paczuszka przyjedzie do Ciebie sama. I to tyle! Proste, prawda? :)

 Po uzgodnieniu jak ma wyglądać Twoje zaproszenie lub reklama, prześlę Ci wstępny projekt. Na tym etapie możemy wnieść wszelkie zmiany i poprawki. Gdy projekt będzie spełniał Twoje oczekiwania - zaakceptuj go, a ja poproszę o opłatę zamówienia i przejdę do realizacji :)

 Jeśli na naszej stronie znalazło się Twoje wymarzone zaproszenie - super! Jeśli masz swój własny pomysł na projekt - wspaniale! Napisz maila, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Przekażę Ci wskazówki i formularz zamówienia i tak rozpoczniemy współpracę.

ODBIERZ ZAMÓWIENIE

ZAAKCEPTUJ PROJEKT

SKONTAKTUJ SIĘ

Jak zamawiać?

Poznaj mnie

ZOBACZ

ZOBACZ

Zaproszenia
na inne okazje

ZOBACZ

Zaproszenia
budżetowe
Zaproszenia
ślubne

ZOBACZ

Dodatki ślubne

Pracownia Artystyczna SYLOVE powstała z miłości do tworzenia dla... miłości!
Znajdziesz tutaj wyjątkowe zaproszenia oraz dodatki ślubne i weselne, które uczynią ten jedyny dzień jeszcze piękniejszym! Poza papeterią ślubną zajmuję się także reklamą, więc jeśli potrzebujesz
jakichkolwiek materiałów reklamowych - bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś! :)

Kochani! Bardzo proszę, by kontakt telefoniczny w sprawie zamówienia zaproszeń odbywał się tylko w dni robocze. Ostatnio coraz częściej zdarzają mi się telefony z zapytaniami o zaproszenia np. w niedzielę rano, czy w sobotę późnym wieczorem. Weekend jest dla mnie czasem wolnym od pracy, dlatego jeśli jakieś pytania zrodzą się Wam właśnie w weekend, to zachęcam do napisania wiadomości mailowej lub kontaktu telefonicznego w poniedziałek :) Dziękuję!

Witaj!

 
Copyrights 2019  Pracownia Artystyczna SYLOVE
 

Polityka prywatności

Regulamin