CZEŚĆ, TU BESTBANDA!

zaangażowania

dobrej zabawy

muzyki na żywo

100 %

Jeśli do nas trafiliście, to znaczy, że macie przed sobą najpiękniejszy dzień życia. Byłoby nam ogromnie miło, jeśli to właśnie my moglibyśmy towarzyszyć Wam i Waszym Gościom podczas imprezy, którą wszyscy powinniście zapamiętać do końca życia. 

O to już się postaramy!

BESTBANDA to pięcioosobowy zespół, grający w 100% na żywo, składający się z pięciu profesjonalnych muzyków, którzy potrafią rozkręcić każdą imprezę. W naszym bogatym repertuarze znajdziesz zarówno disco polo jak i dobry polski rock, czy najbardziej rytmiczne popowe kawałki - podsumowując - wszystko co sprawia, że nogi same rwą się do tańca! 

Śpiewa od 10 roku życia. Lekcje emisji głosu pobierała u jednego z najlepszych nauczycieli wokalu w Polsce - Tadeusza Konadora, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Kayah, Kasia Kowalska, Michał Szpak. Ma za sobą szereg wygranych konkursów i udanych występów. Sylwia ukończyła studia graficzne i jest właścicielką Pracowni Artystycznej SYLOVE, w której możecie zamówić przepiękną papeterię ślubną oraz materiały reklamowe. W BestBandzie to jedyna kobietka, a poza śpiewaniem i wodzirejką odpowiada także za wystrzałowe oświetlenie.

3 WOKALE

BAS

BANJO

SAKSOFON

AKORDEON

INSTRUMENTY

KLAWISZOWE

PERKUSJA

AKUSTYCZNA

GITARA

ELEKTRYCZNA

POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ

Sylwia

Gra na perkusji od 9 roku życia. Swoją przygodę z muzyką zaczynał w orkiestrze dętej, w której gra do dziś. Współpracuje z wieloma zespołami, wyróżnia go spokój, profesjonalne podejście i wielka miłość do muzyki. Poza pracą w zespołach muzycznych, Kuba zajmuje się car-audio, elektroniką, multimediami, nagłośnieniem. Jako jedyny perkusista wśród mińskich zespołów typu cover band, gra na prawdziwej perkusji akustycznej, a nie elektronicznej, co niesamowicie pozytywnie wpływa na brzmienie zespołu!

Kuba

Na instrumentach klawiszowych gra od 15 roku życia. Ma wieloletnie doświadczenie nabyte w różnych zespołach. Potrafi
przekazać swoją pozytywną energię każdemu i zauroczyć grą na akordeonie. Prywatnie, Sławek prowadzi sklep, w którym kupicie najświeższe i najlepsze produkty w całej naszej dzielnicy! W BestBandzie odpowiada za grę na klawiszach oraz akordeonie.

Sławek

Rzadko słyszy się tak dobrych gitarzystów jak on! Ukończył Państwową Szkołę II stopnia w Warszawie oraz studia na kierunku „jazz i muzyka estradowa” na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej m.in. Halina Młynkova, Maria Sadowska. Ma za sobą występy akompaniatorskie w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Voice of Poland, Koło Fortuny oraz wygraną w KFPP Opole 2014/2015 razem z zespołem Haliny Młynkovej. W BestBandzie poza tym, że jest gitarzystą i wokalistą zajmuje się nagłośnieniem zespołu.

Maciek

Z muzyką jest związany od wczesnych lat młodości. Ukończył Szkoły Muzyczne I i II stopnia oraz Akademię Muzyczną w Gdańsku. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc lekcje nauki gry na instrumentach
w Szkole Muzycznej oraz gra w orkiestrze dętej i kameralnej na klarnecie. Przez lata nabył ogromne doświadczenie, grając z kilkoma zespołami typu cover band. Jako Best-Bandowiec gra na gitarze basowej oraz saksofonie, a także jest jednym z trzech wokalistów.

Janusz

CO NAS WYRÓŻNIA?

NOWOCZESNE BRZMIENIE

Przykładamy dużą wagę do tego, żeby grane przez nas utwory były jak najbardziej zbliżone do oryginału. Gramy na żywych instrumentach, staramy się unikać maniery typowej dla zespołów weselnych, gdzie każdy, nawet nowy utwór brzmi jakby powstał w latach 90.  Łączymy tradycję z nowoczesnością i... to działa!

ŚWIETNE NAGŁOŚNIENIE

Profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości instrumenty, doświadczenie i wiedza na temat nagłośnienia pozwalają nam uzyskać koncertowy efekt - wyeksponowane wokale, idealnie ustawione poziomy, jak najlepsze dopasowanie się do akustyki sali. 

Nie jesteśmy laikami, mamy duże doświadczenie i wykształcenie muzyczne. Potrafimy ze sobą współpracować i stworzyć podczas wesela niesamowitą atmosferę, a nasi wokaliści zachwycają Gości na każdej imprezie!

DOŚWIADCZENI MUZYCY

ENERGIA NA SCENIE

Stawiamy na relację z Gośćmi. Utrzymujemy kontakt wzrokowy, uśmiechamy się do nich, zarażamy ich naszą pozytywną energią. Nawet niewielki ruch na scenie, drobne gesty pobudzają ludzi do zabawy. Naprawdę lubimy naszą pracę i tę radość staramy się ponieść dalej :)

PROFESJONALIZM

Każde wesele jest inne, dlatego ważne jest indywidualne podejście do Klienta. Przed imprezą dokładnie omawiamy jej przebieg, doradzamy, ustalamy harmonogram, który pozwoli nam dopasować się do Was i przypilnować wszystkiego w tym ważnym dla Was dniu. Nie lubimy słów "jakoś to będzie" - ma być tak, jak sobie wymarzyliście!

Pracujemy nad tym, żeby nasz repertuar był zróżnicowany - zawierał zarówno starsze jak i nowsze kawałki, disco polo, rock, pop, biesiadę, czyli wszystko do stworzenia idealnej imprezy. Dobieramy utwory tak, by jak najbardziej dopasować się do Gości i tego czego w danej chwili oczekują. 

DOBÓR REPERTUARU

REPERTUAR

 

Q&A

 

CENNIK

 

GALERIA

 

RECENZJE

 

KONTAKT

 

CHCESZ

WIEDZIEĆ 

WIĘCEJ?

tu znajdziesz nasz aktualny repertuar

tu znajdziesz nasze zdjęcia i filmy

tu znajdziesz opinie innych Par
o naszym zespole

tu znajdziesz nasze dane kontaktowe

tu znajdziesz szczegółowy cennik naszych usług

tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

f

 
Copyrights 2019  Pracownia Artystyczna SYLOVE
 

Polityka prywatności

Regulamin