WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

f

Regulamin

Polityka prywatności

 
Copyrights 2019  Pracownia Artystyczna SYLOVE
 

,,

Anna A.

Szczerze brak słów! Jeśli chcesz świetnie się bawić...polecam ten ZGRANY zespół z czystym sumieniem. Pięknie, czysto, melodyjnie, zabawowo, instrumentalnie. To ludzie z pasją, czują muzykę, czyściutko zaśpiewane, świetnie zagrane... Gratuluję takiego talentu i oby każde wesele, impreza sylwestrowa, czy inne okazje gościły na swej scenie BestBandę

,,

Asia i Grześ

Gościliśmy BestBandę na naszym weselu 17.07.2020. Od naszego pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że będziemy zadowoleni. Podczas spotkań i dogadywania szczegółów czuliśmy się jakbyśmy znali Maćka i Sylwię od lat! Było bardzo miło i profesjonalnie. Podczas wesela przeszli sami siebie! Sylwia urzekła wszystkich głosem i pełnym lekkości prowadzeniem imprezy. Maciek w niektórych utworach, zaśpiewał lepiej niż oryginał! (to słowa naszych zachwyconych gości!) Cały zespół spisał się na 6 z plusem, grając dla Nas do 5 rano. Dziękujemy i polecamy wszystkim młodym parom!

,,

Paulina S.

Świetny zespół i wspaniali ludzie! Wszyscy utalentowani i bardzo profesjonalni, a przy tym bardzo pozytywni. Rozmowy przed weselem sprawne, konkretne, wszystko do dogadania. Muzyka na żywo! Zróżnicowany repertuar, i dla młodszych i dla starszych. Dajemy 5 gwiazdek za "Still got the blues"!  i w ogóle za wszystko dajemy 5 gwiazdek! Dziękujemy za wspaniałą zabawę i za to, że dzięki Wam (i oczywiście naszym wspaniałym gościom) wesele trwało do 6 rano! Polecamy wszystkim z całego serca, nawet się nie wahajcie!

,,

Ania i David

Jako pierwsi Państwo Młodzi w tym roku chcielibyśmy podziękować Zespołowi Best Banda za wyśmienitą zabawę do białego rana! Za to, że rozkreciliscie naszą Niemiecka rodzinę i porwaliscie ich do tańca! Za wspaniałe rockowe kawałki! Za mega atmosferę, w której żyjemy do dziś, emocje jeszcze nie opadają! Jesteście Najlepsi i tylko utwierdzamy, się że to była najtrafniejsza decyzja!

,,

Wioleta G.

Chcemy bardzo bardzo podziękować zespołowi BESTBANDA za cudowną zabawę!!! Ślub nasz odbył się w kwietniu a goście nadal są zachwyceni i cały czas są zdania że na takim weselu jeszcze nie byli i my również wspaniale się bawiliśmy. Było bajecznie już od pierwszego tańca. Polecamy wszystkim, którzy się zastanawiają nad wyborem zespołu muzycznego BESTBANDA! Wiedziałam że wesele się uda, ale to co wy zrobiliście przerosło wszelkie nasze wyobrażenia, naprawdę pełen profesjonalizm :) Mężczyźni cudowni a Pani Sylwia jest prawdziwą perełką.

WYBRANE RECENZJE